Remonty i naprawy

Remonty, naprawy i modernizacje, to ważny zakres działalności POLBET S.A. Wykonujemy prace z zakresu napraw, wzmacniania i renowacji budynków i budowli.

Prowadzona działalność na terenie całego kraju zaowocowała realizacją wielu prac na renomowanych obiektach (centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, zapory czołowe, oczyszczalnie ścieków, budynki sakralne, obiekty kopalń, parkingi, wiadukty, estakady, stacje metra).

Wykonywaliśmy m.in. prace naprawcze, remontowe i modernizacyjne dla:

  • Centrum Handlowych: CH Wola Park w Warszawie, Makro w Sosnowcu, Makro w Zabrzu, Makro w Poznaniu, Makro w Łodzi, Makro Zielona Góra, Makro Rzgów, CH Renoma we Wrocławiu, CH Skałka w Tychach, Millenium Plaza w Katowicach, CH 3 Stawy Katowice, CH Auchan w Katowicach, CH KLIF w Warszawie, CH KROKUS w Krakowie, CH King Cross Praga w Warszawie, M1 w Radomiu, M1 w Łodzi, M1 w Częstochowie, M1 w Sosnowcu, CH OBI w Tychach.
  • Oczyszczalni ścieków: Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków, OŚ w Myszkowie, OŚ Instal Kraków, OŚ w Popielowie, OŚ w Polkowicach, OŚ Radlin, OŚ Elektrowni Jaworzno III, OŚ w Bochni, OŚ w Bielsku Białej Komorowicach, OŚ Opole, OŚ Kluczbork, OŚ Racibórz, OŚ Radomsko, OŚ w Gliwicach, OŚ Zabrze-Mikulczyce.
  • Elektrowni i Elektrociepłowni: Ec Rybnik, EC Żerań, PEC Suwałki, EC Siekierki, Ec Fortum Częstochowa, EC Załęże, Elektrownia Jaworzno II, Elektrownia w Łaziskach, Elektrownia Bełchatów, EC Gdynia.
  • Zapory: w Goczałkowicach, w Czosztynie, zbiornik retencyjny w Michalicach, zapora Czaniec, elektrownia wodna Dobrzyca, Porabka.
  • Obiekty Kopalń: KWK Bielszowice, KWK Piast, KWK Bobrek-Centrum, KWK Bobrek, KWK Staszic, KWK Wieczorek, KWK Ziemowit, KWK Borynia-Zofiówka.
  • Wiadukty, estakady, tunele, stacje metra.